اکسس پوینت لینکسیس

بررسی اکسس پوینت لینکسیس linksys

برند لینکسیس، سالهاست که به تولید و عرضه با کیفیت‌ترین تجهیزات شبکه می‌پردازد و در این سال‌ها با تولید اکسس پوینت‌های خود تحت عنوان اکسس پوینت‌های لینکسیس، توانسته است به قطبی در تولید تجهیزات شبکه تبدیل شود. بسیاری از اکسس پوینت لینکسیس linksys دارای شکلی منحصر به فرد به صورت 6 ضلعی هستند که به همین دلیل به راحتی در بازار اکسس پوینت‌های شبکه، قابل تشخیص هستند. اکسس پوینت لینکسیس linksys در مدل‌های مختلفی تولید و عرضه شده‌اند و لذا توانسته‌اند، نیاز بسیاری از شبکه‌ها را در بازار جهانی، برطرف سازند.

مدل های مختلف اکسس پوینت لینکسیس linksys

باید به اینکه توجه کرد که مدل‌های مختلف اکسس پوینت‌های لینکسیس، قابلیت‌های متفاوتی نیز دارند و به همین دلیل برای انتخاب و تهیه آن‌ها باید به دقت، ویژگی‌های هرکدام از آن‌ها را بررسی کرد و پس از آن، آن‌ها را با تجهیزات موجود در شبکه، مقایسه کرد و سپس اقدام به خرید آن‌ها نمود. برند لینکسیس، با تاسیس سایت رسمی خود به نشانی www.linksys.com، برای کاربران و تکنسین‌های شبکه، بستری مناسب را فراهم کرده است که با استفاده از آن می‌توان به راحتی به بررسی تمام ویژگی‌های اکسس پوینت لینکسیس linksys پرداخت. به طور کل، هر کدام از مدل‌های اکسس پوینت‌های لینکسیس، بر اساس ویژگی‌هایی از جمله سرعت، کیفیت اتصال و تعداد کاربران قابل اتصال، دسته‌بندی می‌شوند.

به عنوان مثال اکسس پوینت linksys از اکسس پوینت‌های کلاس خانگی با سرعت انتقال اطلاعات در حدود 300 مگابیت در ثانیه، تا اکسس پوینت‌های لینکسیس در کلاس‌های تجاری، با قابلیت انتقال اطلاعات تا سرعت 2600 مگابیت در ثانیه تولید و عرضه شده‌اند به همین دلیل، از آن‌ها در شبکه‌های با ابعاد مختلف، استفاده می‌شود. همچنین بسیاری از اکسس پوینت‌های لینکسیس، به انتقال اطلاعات از طریق وایرلس و با استفاده از دو باند 2.4 گیگاهرتز و 5 گیگاهرتز می‌پردازند و به همین دلیل باعث می‌شود سرعت انتقال اطلاعات به صورت ترکیبی در آن‌ها بالاتر رود. اکسس پوینت‌ های لینکسیس به دلیل این قابلیت‌های منحصر به فرد، پاسخگوی نیاز بسیاری از کاربران می‌باشند و لذا در سراسر جهان از آن‌ها به صورت گسترده استفاده می‌شود.