پیام مدیر عامل

پیام مدیر عامل
  • 1796
  • 1400/5/12

       در دنیای مدرن و فراصنعت امروز شرکت هایی در عرصه رقابت موفق اند که خلاقیت و نوآوری را شعار خود قرار دادند و انعطاف در مقابل هرگونه تغییرات صنعت و محیط را بعنوان بخشی از کسب و کار خویش قلمداد می کنند.
شرکت فنی و مهندسی فاوا صنعت آریا تلفیقی است از دانش، تخصص، تجربه و مدیریت جهت ارائه محصولات با کیفیت و خدمات مناسب به مشتریان ارجمند، ما بر این باوریم که توسعه و پیشرفت شرکت فاوا صنعت آریا جز با اتکاء به منابع انسانی توانمند، متخصص و رضایت هر چه بیشتر مشتریان تحقق نخواهد یافت. و باید در جهت نیل به این مهم بسیار کوشید در همین راستا تلاش در جهت مشتری مداری، ارتقای کیفیت خدمات،رضایت کارکنان و تامین حداکثری منافع مشتریان، نه یک شعار که برای ما یک اعتقاد و باور است. بدین منظور نوآوری و ارایه خدمات گسترده در حوزهای IT وICT سرلوحه اندیشه ما بوده است.
 

تدوین سیاست های توسعه ای در جهت نیل به هدف نهایی شرکت فاوا صنعت آریا که همان خلق بالاترین ارزش برای مشتریان و کسب حداکثر رضایت آنان است، در دستور کار ما قرار گرفته و به همین منظور نیز افزایش بهره وری، بهبود مستمر، ارتقای دانش و کاهش هزینه ها جزو اولویت ها و برنامه های شرکت است.

شرکت فاوا صنعت آریا در زمینه تولید و مهندسی معکوس تجهیزات پسیو فیبرنوری و شبکه های رایانه ایی گامهای بزرگی برداشته و ضمن استفاده از مهندسین جوان کشور در این حوزه اقدام به صادرات آن به کشورهای اطراف از جمله ترکیه نموده است

امید است با اتکال به خداوند سبحان و همراهی و پشتکاری تمامی کارکنان سخت کوش شرکت  بتوانیم نقش موثری را در عرصه تولیدات میهن عزیزمان بر عهده بگیریم.

 

ناصر شهبازی 

مدیر عامل شرکت فاوا صنعت آریا

    

سایر درباره ما